دایا افزار

آموزش دایا افزار در زمینه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات نوجوانان را به گونه ای پرورش می دهد که بتوانند در جامعه مشارکت فعال داشته باشند و به عنوان نیروی کار آموزش دیده و متخصص وارد بازار کار شوند. دایاافزار با استفاده از برترین تکنولوژی IT در سطح کشور و در محدوده ی استانی خدمات ارائه می دهد. ما بر این باوریم که لازم است آموزش‌هایی، با توجه به علاقه و گرایش افراد، ارائه دهیم و تمام تلاش خود را می کنیم که از روش های آموزشی سنتی اجتناب کنیم و همچنین افراد نخبه و تلاشگر را برای برنامه‌ریزی، آموزش و مشارکت جمع آوری می کنیم. به دلیل توجه زیاد ما به بقا، براساس درخواست رشد می کنیم و نوآوری را با زمان پیش می بریم و نسبت به فعالیت افراد به سودآوری توجه داریم. ما تاکید به سلامت ذهنی افراد داریم، به همین دلیل ارائه مشاوره‌ی سلامت (بدنی و ذهنی) همچنین ارائه مشاوره ی خانوادگی رایگان را در برنامه ی خود داریم. ما با ایجاد بستری مناسب، از ایده ها و علایق مدرسین و پرسنل استقبال نموده و حمایت می کنیم تا بتوانیم بر اساس تلاش و فعالیتشان محیط آموزشی در دایاافزار را بهره مند و شکوفا سازیم.

موسسه ی آموزشی دایاافزار قصد دارد در افق 1403 موسسه ای سرآمد در عرصه ی آموزش فناوری اطلاعات و ارتباطات در سراسر ایران باشد و با توجه به حفظ سلامت جسم و ذهن افرادی که آموزش می بینند، از آخرین دستاوردهای فناوری استفاده نماید و بالاترین سهم آموزش نوجوانان کشور و تامین نیروی ماهر و متخصص برای هوشمندسازی و پیشرفت در دنیای دیجیتال را با بهره گیری از فناوری و امکانات به روز و پیشرفته داشته باشد.

تجارت الکترونیکی به عنوان یکی از مباحث مهم «فناوری اطلاعات و ارتباطات» مورد تأکید کارشناسان بوده و با سرعت در حال جایگزین شدن تجارت سنتی است و بسیاری از کشورها بهره‌مندی از آن را سرلوحه استراتژیهای بازرگانی خود قرار داده‌اند. (خرید و فروش و تبادل هر گونه کالا، خدمات یا اطلاعات از طریق شبکه‌های رایانه‌ای یا انجام مبادلات تجاری در یک قالب الکترونیکی)، از تعاریفی است که برای تجارت الکترونیکی بیان شده‌است. در کل نظام داد و ستد الکترونیکی اولین مشخصه آن سرعت، دقت، صحت، کنترل آمار و ارقام و استفاده صحیح از فرمهای استاندارد مربوطه بسیار حائز اهمیت می‌باشد و برای تصحیح اشتباهات ثبتی فرصت کوتاه است. با این وجود کارشناسان معتقدند که به صرف وجود برخی خطرات نمی‌توان از کارایی بالا و دستاوردهای مهم اقتصادی تجارت الکترونیکی چشم پوشید و استفاده از آن را برای سود بردن از گردونه تجارت جهانی الزامی می‌دانند و معتقدند استفاده از این فناوری جدید نیازمند {ایجاد بسترهای فکری و فرهنگی }برای پذیرش آن از طرف جامعه، رفع موانع حقوقی و قانونی و تأمین پیش نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است.